септембар 20, 2024

Титани су победили 49ерс резултатом 17-13 у уводној утакмици предсезоне на стадиону Ниссан

насхвилле – У првој генералној проби тима за сезону 2024. Титани су понудили неколико разлога за оптимизам.

У истој утакмици и Титани су показали да имају много простора за напредак.

Добродошли у предсезону, коју су Титани започели победом од 17-13 над 49ерсима у суботу увече, у дебију новог тренера Брајана Калахана.

„Мислио сам да су играчи прве линије играли веома добро у офанзиви, постигавши гол у два покушаја, који су почели снажно захваљујући повратничкој игри“, рекао је Калаган. Он је додао: „У дефанзиви смо почели утакмицу полако у првом покушају, али смо се опоравили и дали све од себе после тога.

„Мислим да смо већину времена играли чисто, и мислим да смо играли ефикасан фудбал, тако да је то био добар почетак за нас.

Као што је Калахан поменуо, био је то тежак почетак за одбрану Титанса, што је омогућило 49ерсима да се спусте низ терен у свом првом поседу и повели са 7-0 захваљујући тачдауну од четири јарде који је извео Џордан Мејсон.

Али Титани су брзо одговорили, постигавши два гола предвођени квотербеком Вилом Левисом и повели са 14-7 почетком друге четвртине.

Након што је Левис постигао гол са једног јарда, бек од линије Тејаи Спеарс је утрчао на гол са четири јарде.

Левис и први напад су одиграли две серије, при чему је Левис завршио 4 од 5 додавања за 35 јарди у својој игри након што је заменио квотербека Мејсона Рудолфа почетком друге четвртине. Левис је поставио оцену додавача 85,3.

„Са нашом групом напољу, осећао сам се као да смо урадили добар посао да сви буду најбољи. Морамо само да наставимо да будемо све бољи у томе“, рекао је Левис.

Рудолф је играо у трећој четвртини пре него што га је заменио Малик Вилис. Рудолф је извршио 10 од 17 додавања за 126 јарди и имао проценат додавања од 82,0 по утакмици, а такође је водио прекршај који се зауставио близу гол-линије 49ерса у другој четвртини.

Вилис је водио 7 играња, 49 јарди поентирао, окончавши то голом из игре са 34 јарде који је шутирао Брејден Нарвесон и постигао резултат 17-7 са 12:09 до краја игре. Вилис је завршио утакмицу 5 од 7 за 38 јарди, са оценом додавача 84,2.

49ерси су смањили заостатак на 17-13 са преосталих 8:26 захваљујући тачдауну од шест јарди који је извео квотербек Џошуа Добс.

Одбрана првог тима Тенесија била је у суботу увече без Џефрија Симонса, Харолда Ландрија, ЛеГаријуса Снида, Чидоба Авузија и Квандеа Дигса.

Одбрана, која је у првом полувремену играла против квотербека 49ерса Брендона Алена, смирила се након грубог старта и направила неколико поигравања са првим и другим редовима на терену у првих 30 минута утакмице, пре него што су 49ерси успели да постигну гол. опет у четвртини.

Одбрамбени играч Титанса К’ондре Кобурн отпустио је Добса због пораза од 15 јарди у последњим минутима утакмице, а затим је линијски бек Ченс Кембел пресрео пас Добса у последњој игри утакмице како би сачувао победу.

„Морамо да се навикнемо на победу“, рекао је Левис „Победа је забавна, а са њом долази и одређена одговорност, тако да се надамо да можемо дати све од себе у свим овим мечевима и осетити победничку атмосферу настави да напредује.”